Antieke modeprent - handgekleurd - Newest fashions for May - 1830 - Verkocht

Antieke modeprent - handgekleurd - Newest fashions for May - 1830 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Antieke modeprent - handgekleurd - Newest fashions for May - 1830 kopen? Bied vanaf 1!Antieke modeprent - handgekleurd - Newest fashions for May - 1830 kopen? Bied vanaf 1!Antieke modeprent - handgekleurd - Newest fashions for May - 1830 kopen? Bied vanaf 1!Antieke modeprent - handgekleurd - Newest fashions for May - 1830 kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie handgekleurde modeprent uit 1830.
Titel: 'Newest fashions for May 1830, Morning, Dinner & Evening Dresses.
Netje ingelijst in houten lijstje.
Afmetingen incl. lijst zijn 35 bij 30 cm
Afmetingen voorstelling zijn 21x17,5 cm

Kan afgehaald worden of goed verpakt verzonden a 10 euro.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:02-12-2014 om 14:17
Eindtijd:07-12-2014 om 14:27
Biedingen (4)
MF1989
07 dec. / 14:18
€ 7
Timsius_1
07 dec. / 14:17
€ 5
MF1989
07 dec. / 14:17
€ 3
Timsius_1
03 dec. / 00:35
€ 1