Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jaartal | 1971 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||||
Matig, geen lijst, viezig: witte verfspetters | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 5-12-2022 om 11:40 |
Eindtijd | 18-12-2022 om 20:34 |