Anton Buytendijk - Ets perfecte staat

Anton Buytendijk - Ets perfecte staat kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Anton Buytendijk - Ets perfecte staat kopen? Bied vanaf 40!Anton Buytendijk - Ets perfecte staat kopen? Bied vanaf 40!Anton Buytendijk - Ets perfecte staat kopen? Bied vanaf 40!Anton Buytendijk - Ets perfecte staat kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

1024 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Anton Buytendijk (1913-2002)
TechniekDroge Naald
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.2 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage23/190
Ets van Anton Buytendijk, gesigneerd en genummerd in potlood. In perfecte staat.

verzending tussen twee platen, 16 euro, aangetekend 17,65 of in ruime koker, 11,50, aangetekend 13,15

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:09-08-2019 om 09:14
Eindtijd:23-08-2019 om 19:58

wimsc
18 aug. / 14:03
€ 40