Anton Funke Kupper - 1869-1955 Rozen in aardewerk vaas - Verkocht

Anton Funke Kupper - 1869-1955 Rozen in aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 165!
Anton Funke Kupper - 1869-1955 Rozen in aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 165!Anton Funke Kupper - 1869-1955 Rozen in aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 165!Anton Funke Kupper - 1869-1955 Rozen in aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 165!Anton Funke Kupper - 1869-1955 Rozen in aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 165!Anton Funke Kupper - 1869-1955 Rozen in aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 165!Anton Funke Kupper - 1869-1955 Rozen in aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 165!Anton Funke Kupper - 1869-1955 Rozen in aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 165!Anton Funke Kupper - 1869-1955 Rozen in aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 165!Anton Funke Kupper - 1869-1955 Rozen in aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 165!Anton Funke Kupper - 1869-1955 Rozen in aardewerk vaas kopen? Bied vanaf 165!
  • Anton Funke Kupper (1869-1955)
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 35 cm (h x b)
Lijst56 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi bloemstilleven olieverf op doek in oude lijst, lijst iets beschadigt zie foto’s

Ziet er goed uit

Anton Funke Kupper (1869-1955)

DuitsDuitsNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  BuisArthouse
FA. (14)

104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
43 cm
56 cm
35 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 165,00
Starttijd:05-08-2018 om 21:04
Eindtijd:12-08-2018 om 21:21
LloydKunstDesign
12 aug. / 14:14
€ 165