Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraai kunstwerk van Anton Geerlings uit 2003.
Zeefdruk nr 11 uit een oplage van 50 exemplaren, gesigneerd rechtsonder, afmeting 50 x 35 cm. Conditie: goed, puntje linksboven iets geknakt. Niet ingelijst.
Wordt aangetekend verzonden.
Anton Geerlings (Rotterdam, 1923) is zijn hele leven als beeldhouwer / restaurateur aan kerken werkzaam geweest o.a. aan de St Laurenskerk in Rotterdam, de St Jan in ´s-Hertogenbosch, de Nieuwe Kerk in Amsterdam en de Dom in Utrecht. Ook maakte hij diverse speelplastieken voor Amsterdam, Hilversum en Eindhoven. Hij hield vele tentoonstellingen als beeldhouwer, houtsnijwerker, schilder, aquarellist en tekenaar. Met recht een begenadigd kunstenaar.
Starttijd | 19-2-2015 om 21:59 |
Eindtijd | 26-2-2015 om 21:59 |