Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Fraaie torso uit Belgisch hardsteen van Anton Geerlings. Gesigneerd aan achterzijde linksonder. Afm. ca. 30 x 10 x 7 cm. Gewicht ca. 3,5 kg.
Starttijd | 8-8-2015 om 1:19 |
Eindtijd | 15-8-2015 om 20:19 |