Siem Schaeffer - Haven van Rotterdam
James Ensor - De zeven Hoofdzonen /Les sept Pêches capitaux,
Abe Kuipers - GRONINGEN BEVRIJD
Type | Beeld / Object |
Anton Geerlings, vrouwentorso uit hout, ca. 50 jaar oud. Prachtige warme kleur.
Afmeting 50 x 11 x 9 cm. Af te halen in Capelle aan den IJssel. Kan binnen een straal van 30 cm rond Rotterdam worden bezorgd.
Anton Geerlings (Rotterdam, 1923) is zijn hele leven als beeldhouwer / restaurateur aan kerken werkzaam geweest o.a. aan de St Laurenskerk in Rotterdam, de St Jan in ´s-Hertogenbosch, de Nieuwe Kerk in Amsterdam en de Dom in Utrecht. Ook maakte hij diverse speelplastieken voor Amsterdam, Hilversum en Eindhoven. Hij hield vele tentoonstellingen als beeldhouwer, houtsnijwerker, schilder, aquarellist en tekenaar.
Starttijd | 12-11-2015 om 13:19 |
Eindtijd | 22-11-2015 om 21:24 |