Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm - Verkocht

Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!

Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst101 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijst werk uit ca. 1985 van de Nederlandse kunstenaar Anton Heyboer (1924-2005).
    -Gesigneerd middenonder.
    -Ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 101 x 71 cm. Blad, 79 x 54 cm. Beeld, 69 x 49 cm.
    -Herkomst: Uit een nalatenschap. Het werk is destijds verkregen via de kunstenaar.
    -Conditie: Het werk is in zeer goede staat. Het passe-partout heeft lichte vlekjes en de glasplaat heeft een paar lichte krasjes.
    Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Anton Heyboer (Sabang (voormalige Nederlands Indië), 9 februari 1924 – Den Ilp (Noord-Holland), 9 april 2005) was een Nederlands kunstschilder en etser.
    Anton Heyboer (1924-2005) werd geboren te Sabang, op het Indonesische eiland Pulau Weh. Vijf maanden na zijn geboorte verhuisde het gezin naar Haarlem. Later naar Delft, Voorburg, Curaçao, New York, en weer terug naar Haarlem.
    Hij woonde met vier vrouwen in een commune te Den Ilp (Landsmeer).
    Het werk van Anton Heyboer is onverbrekelijk verbonden met zijn manier van leven. Hij paste de inzichten van zijn kunstenaarschap toe op zijn leven, en andersom bracht hij zijn leven in beeld in zijn werk.

    Afhandeling: Let op A.U.B. :
    Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk niet per post verzonden worden.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • Het werk is in zeer goede staat. Het passe-partout heeft lichte vlekjes en de glasplaat heeft een paar lichte krasjes.
    Kan zo aan de muur.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd8-8-2022 om 0:00
Eindtijd22-8-2022 om 19:15
Biedingen (34)