Anton Heyboer - Aquarel op papier, Abstracte voorstelling - Verkocht

Anton Heyboer - Aquarel op papier, Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer - Aquarel op papier, Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Aquarel op papier, Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Aquarel op papier, Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Aquarel op papier, Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Aquarel op papier, Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 150!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aquarel op papier, bevestigd op onderblad.

Afmetingen onderblad: 63 cm x 82 cm.

Herkomst: Royal FloraHolland

Administratieve code:

QQFLORA

lichte kreuk rechts in het blad (niet storend)

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (60)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (332 )

Lid sinds 2010
47123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (665)
70 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 180,00
Starttijd:16-01-2019 om 09:55
Eindtijd:22-01-2019 om 20:27
Biedingen (4)
Chouba
22 jan. / 20:19
€ 180
JHBackx
22 jan. / 20:19
€ 170
Chouba
22 jan. / 20:19
€ 160
JHBackx
20 jan. / 19:53
€ 150