Anton Heyboer - Bantam kip | Pastel en acryl | Ingelijst (Groot) - Verkocht

Anton Heyboer - Bantam kip | Pastel en acryl | Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 255!

Verkoopprijs: € 293,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - Bantam kip | Pastel en acryl | Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 255!Anton Heyboer - Bantam kip | Pastel en acryl | Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 255!Anton Heyboer - Bantam kip | Pastel en acryl | Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 255!Anton Heyboer - Bantam kip | Pastel en acryl | Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 255!Anton Heyboer - Bantam kip | Pastel en acryl | Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 255!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 cm x 80 cm (h x b)
Lijst87 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie originele Bantam kip van Anton Heyboer. Het werk is middenonder door de kunstenaar met de hand gesigneerd. Het werk is Ingelijst zonder glas.

Het werk is wat gebobbeld. Zie foto's

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
107 cm
87 cm
80 cm
62 cm
Dit item is verkocht voor 293,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2020 om 11:24
Eindtijd:23-08-2020 om 19:42
Peelen3
22 aug. / 12:13
€ 255