Anton Heyboer - Boerderijen in Drente - Houtskooltekening

Anton Heyboer - Boerderijen in Drente - Houtskooltekening kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  ProArt

32 verkochte items
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel

Anton Heyboer - Drente 1946

Een tekening in houtskool van een jeugdherinnering van Heyboer. Hij was in 1946 in Drente. Dit zijn de Drentse Boerderijen uit die tijd

Deze tekening is gemaakt in 1999. Afmeting is 35 x 45 cm op handgeschept Hahnemuhle papier.

Prachtig figuratief werk van Anton Heyboer. Titel en signatuur in houtskool.

Starttijd:14-05-2014 om 14:28
Eindtijd:21-05-2014 om 14:28
Openingsbod€ 275
ObjectlocatieNederland