Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 47.5 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Eigen druk |
Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
staat werk licht verkleurd door de tijd, lijst: slijtschade door de tijd | |
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 21-9-2022 om 15:41 |
Eindtijd | 24-10-2022 om 14:25 |