Anton Heyboer - De oer vogel .

Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 300!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en getekend met wasco op Hahnemühle papier .
Afmetingen : 39,5 cm x 27,5 cm .
Voorstelling : De oer vogel
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (64)

Geplaatst door  Gesta
FA. (1)

Lid sinds 2020
89 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
27.5 cm
39.5 cm
Sluit over 1d 1u 33m 49s
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieOirschot,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:25-01-2023 om 20:08
Eindtijd:01-02-2023 om 19:36