Anton Heyboer - De oer vogel

Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 590!
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 590!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 590!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 590!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 590!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 590!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en oostindische inkt op Hahnemühle papier
Afmetingen : 78 cm x 108 cm .
Een kanjer Kleurige sierlijke schildering van de oer vogel door Anton Heyboer in Heyboer zijn egen handschrift.
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer.
Wordt aangetekend verzonden .

Conditie zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (63)

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
108 cm
78 cm
Sluit over 5d 0u 44m 44s
Openingsbod€ 590
ObjectlocatieOirschot,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:03-02-2023 om 20:38
Eindtijd:10-02-2023 om 19:25