Anton Heyboer - De oervogel

Anton Heyboer - De oervogel kopen? Bied vanaf 125!

Anton Heyboer - De oervogel

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - De oervogel kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - De oervogel kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - De oervogel kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - De oervogel kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - De oervogel kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - De oervogel kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  knubben
FA. (5)

Lid sinds 2020
106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend door Anton Heyboer in 1992 met Wasco .
Afmetingen : 27 cm x 19,5 cm .
Voorstelling : De oervogel .
Conditie : Als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1992 van Anton Heyboer .

Zo goed als nieuw .

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-01-2020 om 15:29
Eindtijd:28-01-2020 om 11:21

donkerhans
27 jan. / 20:27
€ 100