Anton Heyboer - De oervogel . - Verkocht

Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 253,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
76 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend/geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met olie vetkrijt op handgeschept papier .
Papier gemaakt door papiermolen de Schoolmeester te Westzaan van lompen .
Afmetingen : 62 cm x 34,5 cm .
Voorstelling : De oervogel .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
76 verkochte items
34.5 cm
62 cm
Dit item is verkocht voor 253,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-12-2020 om 13:45
Eindtijd:03-01-2021 om 10:17
vincentvv
02 jan. / 22:16
€ 220