Anton Heyboer - De oervogel . - Verkocht

Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!
Tekening / Aquarel

Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 275!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend/geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met olie vetkrijt op handgeschept papier .
Papier gemaakt door papiermolen de Schoolmeester te Westzaan van lompen .
Afmetingen : 62 cm x 34,5 cm .
Voorstelling : De oervogel .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .
Zo goed als nieuw .
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oirschot, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

ObjectlocatieOIRSCHOT,  Nederland
Starttijd29-12-2020 om 13:45
Eindtijd3-1-2021 om 10:17