Anton Heyboer - De oervogel .

Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  knubben
FA. (5)

Lid sinds 2020
106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend door Anton Heyboer in 1992 met pastel
Afmetingen 39,5 cm x 25 cm .
Voorstelling : De oervogel .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1992 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Nieuwstaat

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(65) Geplaatst door  knubben
FA. (5)

Lid sinds 2020
106 verkochte items
25 cm
39.5 cm

Starttijd:15-07-2021 om 14:46
Eindtijd:20-07-2021 om 20:39
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieOIRSCHOT, Nederland
VerzendingWereldwijd