Anton Heyboer - Ets - 1972 - 2 keer gesigneerd - van Gelder papier - Verkocht

Anton Heyboer - Ets - 1972 - 2 keer gesigneerd - van Gelder papier kopen? Bied vanaf 650!
Anton Heyboer - Ets - 1972 - 2 keer gesigneerd - van Gelder papier kopen? Bied vanaf 650!Anton Heyboer - Ets - 1972 - 2 keer gesigneerd - van Gelder papier kopen? Bied vanaf 650!Anton Heyboer - Ets - 1972 - 2 keer gesigneerd - van Gelder papier kopen? Bied vanaf 650!Anton Heyboer - Ets - 1972 - 2 keer gesigneerd - van Gelder papier kopen? Bied vanaf 650!Anton Heyboer - Ets - 1972 - 2 keer gesigneerd - van Gelder papier kopen? Bied vanaf 650!Anton Heyboer - Ets - 1972 - 2 keer gesigneerd - van Gelder papier kopen? Bied vanaf 650!Anton Heyboer - Ets - 1972 - 2 keer gesigneerd - van Gelder papier kopen? Bied vanaf 650!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen99 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageKleine oplage
Zeer fraaie en scherp gedrukte ets uit 1972 van Anton Heyboer. Het werk is gedrukt op van Gelder papier en meet 99 cm x 64 cm. Zeer goede conditie! Het werk is linksonder twee maal gesigneerd met stokje of rietje. Tevens met afdrukken van guldens.

Dit item is verkocht voor 747,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-07-2020 om 20:45
Eindtijd:26-07-2020 om 15:40
MarjolijnMeijer
14 jul. / 21:01
€ 650