Anton Heyboer, Ets 1985, Eigen Druk

Anton Heyboer, Ets 1985, Eigen Druk kopen? Bied vanaf 950!
Anton Heyboer, Ets 1985, Eigen Druk kopen? Bied vanaf 950!Anton Heyboer, Ets 1985, Eigen Druk kopen? Bied vanaf 950!Anton Heyboer, Ets 1985, Eigen Druk kopen? Bied vanaf 950!Anton Heyboer, Ets 1985, Eigen Druk kopen? Bied vanaf 950!Anton Heyboer, Ets 1985, Eigen Druk kopen? Bied vanaf 950!

Geplaatst door  kibo

Lid sinds 2017
0 verkochte items
  • Anton Heyboer (1924-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

Anton Heyboer

Prachtig werk

Gesigneerd

Mooie kleurige voorstelling

Keurig professioneel ingelijst in monumentale oude lijst

 Maat Lijst; hoog 67 cm x breed 90 cm

Maat Werk; hoog 32 cm x breed 50 cm

Authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarendeerd door de aanbieder!

Kunstwerk wordt met grote zorg ingepakt en aangetekend verzonden (incl. track en trace). Werk is verzekerd bij verzending. Kosten verpakking, verzekering en verzending € 25,00

Ophalen heeft echter de voorkeur.

Starttijd:17-05-2017 om 17:13
Eindtijd:29-05-2017 om 20:13
Openingsbod€ 950
ObjectlocatieBarendrecht, Nederland