FA. (4)

Anton Heyboer - Ets 1985, handgekleurde en gesigneerd. In lijst.

Anton Heyboer - Ets 1985, handgekleurde en gesigneerd. In lijst. kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer - Ets 1985, handgekleurde en gesigneerd. In lijst. kopen? Bied vanaf 375!Anton Heyboer - Ets 1985, handgekleurde en gesigneerd. In lijst. kopen? Bied vanaf 375!Anton Heyboer - Ets 1985, handgekleurde en gesigneerd. In lijst. kopen? Bied vanaf 375!Anton Heyboer - Ets 1985, handgekleurde en gesigneerd. In lijst. kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  GeNeSiSDnl

Lid sinds 2019
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1985
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen27.5 cm x 47 cm (h x b)
Lijst45 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie handgekleurde ets van Anton Heyboer uit 1985. De ets is gesigneerd en voorzien van een lijst. In erg goede conditie.

Voorzien van de tekst:
"Anton Heyboer 1985 - eigen druk"

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(93)
Geplaatst door  GeNeSiSDnl

Lid sinds 2019
0 verkochte items
69 cm
45 cm
47 cm
27.5 cm
Starttijd:12-05-2022 om 08:55
Eindtijd:19-05-2022 om 22:26
Openingsbod€ 375
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGeldrop, Nederland
VerzendingWereldwijd