Anton Heyboer, Ets op handgeschept papier

Anton Heyboer, Ets op handgeschept papier  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 60,00

Anton Heyboer, Ets op handgeschept papier  kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer, Ets op handgeschept papier  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anton Heyboer (1924-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

Anton Heyboer
Ets op handgeschept papier
40x54 cm
Gesigneerd
Watermerk

Verzenkosten betreffen 10 euro.

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:29-08-2014 om 21:08
Eindtijd:12-09-2014 om 21:13

Biedingen (7):

loft
12 sep. / 21:08
€ 60
ev
6 sep. / 23:01
€ 55
2866
6 sep. / 23:01
€ 50
2866
3 sep. / 23:03
€ 30
vincentb
3 sep. / 23:03
€ 25
2866
3 sep. / 23:03
€ 25
vincentb
2 sep. / 23:54
€ 1