FA. (3)

Anton Heyboer - Geh durch der Spiegel incl 2 gesigneerde etsen. Zeer zeldzaam!

Anton Heyboer - Geh durch der Spiegel incl 2 gesigneerde etsen. Zeer zeldzaam! kopen? Bied vanaf 950!
Anton Heyboer - Geh durch der Spiegel incl 2 gesigneerde etsen. Zeer zeldzaam! kopen? Bied vanaf 950!Anton Heyboer - Geh durch der Spiegel incl 2 gesigneerde etsen. Zeer zeldzaam! kopen? Bied vanaf 950!Anton Heyboer - Geh durch der Spiegel incl 2 gesigneerde etsen. Zeer zeldzaam! kopen? Bied vanaf 950!Anton Heyboer - Geh durch der Spiegel incl 2 gesigneerde etsen. Zeer zeldzaam! kopen? Bied vanaf 950!Anton Heyboer - Geh durch der Spiegel incl 2 gesigneerde etsen. Zeer zeldzaam! kopen? Bied vanaf 950!Anton Heyboer - Geh durch der Spiegel incl 2 gesigneerde etsen. Zeer zeldzaam! kopen? Bied vanaf 950!Anton Heyboer - Geh durch der Spiegel incl 2 gesigneerde etsen. Zeer zeldzaam! kopen? Bied vanaf 950!Anton Heyboer - Geh durch der Spiegel incl 2 gesigneerde etsen. Zeer zeldzaam! kopen? Bied vanaf 950!Anton Heyboer - Geh durch der Spiegel incl 2 gesigneerde etsen. Zeer zeldzaam! kopen? Bied vanaf 950!

Geplaatst door  GeNeSiSDnl

Lid sinds 2019
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1960
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 28 cm (h x b)
Lijst45 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Een zeer zeldzame uitgave van de Anton Heyboer catalogus 22/1960 van de Der Spiegel collectie, 1960. De catalogus bevat de twee originele etsen en zijn beiden gesigneerd. De oplage van de set is 200 exemplaren waarvan er maar 25 gesigneerd zijn! Enkele losse gesigneerde etsen zijn eerder gesignaleerd dus deze complete set is uiterst zeldzaam.

De twee etsen zitten in een lijst en zijn in onberispelijke staat. De catalogus is voorzien van pergamijn tussen de bladzijden. Ik het boek is door onbekend persoon een beschrijving van de oplage geschreven. Het boek heeft enkele losse bladen maar is compleet. De omslag heeft wat lichte beschadigingen maar is en mooie conditie.

Artiest: Anton Heyboer
Titel: Geh durch der Spiegel
Jaar: 1960
Type: boek/catalogus
Type: Ets
Gesigneerd: ja, met jaartal

De set wordt als geheel verkocht omdat deze bij elkaar horen. Getaxeerd in 2019 voor de verzekering op 1750,- euro. De minimale vraagprijs is 1500,- euro, een stuk lager dan de prijzen die antiquairs vragen (+- 2500,- euro)

Onbeschadigd en onverkleurd

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(93)
Geplaatst door  GeNeSiSDnl

Lid sinds 2019
0 verkochte items
30 cm
45 cm
28 cm
39 cm
Starttijd:12-05-2022 om 08:55
Eindtijd:19-05-2022 om 22:18
Openingsbod€ 950
ObjectlocatieMierlo, Nederland
VerzendingWereldwijd