Anton Heyboer: Gouache, 'Moeder en Kind', 1989 - Verkocht

Anton Heyboer: Gouache, 'Moeder en Kind', 1989 kopen? Bied vanaf 299!

Verkoopprijs: € 299,00

Anton Heyboer: Gouache, 'Moeder en Kind', 1989 kopen? Bied vanaf 299!Anton Heyboer: Gouache, 'Moeder en Kind', 1989 kopen? Bied vanaf 299!Anton Heyboer: Gouache, 'Moeder en Kind', 1989 kopen? Bied vanaf 299!Anton Heyboer: Gouache, 'Moeder en Kind', 1989 kopen? Bied vanaf 299!Anton Heyboer: Gouache, 'Moeder en Kind', 1989 kopen? Bied vanaf 299!Anton Heyboer: Gouache, 'Moeder en Kind', 1989 kopen? Bied vanaf 299!Anton Heyboer: Gouache, 'Moeder en Kind', 1989 kopen? Bied vanaf 299!

Geplaatst door  ARTillery
FA. (4)

71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Anton Heyboer (1924-2005)

Prachtige gouache op geschept papier van Heyboer uit 1989. De contouren van moeder en kind zijn verdikt met acryl.

Ingelijst in de oorspronkelijke aluminium lijst uit 1989, zonder glas.

Kunstenaar: Anton Heyboer

Titel: 'Moeder en kind'

Jaar: 1989

Afm.: 50x80 cm

Verzendkosten: Ned: € 11,-  Bel: € 20,-. Ophalen geniet de voorkeur.

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  ARTillery
FA. (4)

71 verkochte items
Dit item is verkocht voor 299,00
Starttijd:08-02-2015 om 20:22
Eindtijd:22-02-2015 om 20:22
kunstige
17 feb. / 09:54
€ 299