Anton Heyboer - Het dier . - Verkocht

Anton Heyboer - Het dier . kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer - Het dier . kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - Het dier . kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - Het dier . kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - Het dier . kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - Het dier . kopen? Bied vanaf 250!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en oostindische inkt op handgeschept papier .
Papier gemaakt door papiermolen de Schoolmeester te Westzaan van lompen .
Afmetingen : 68 cm x 60,5 cm .
Voorstelling : Het dier .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Conditie : Zo goed als nieuw.

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (65)

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
200 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
60.5 cm
68 cm
Dit item is verkocht voor 333,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2022 om 19:46
Eindtijd:04-12-2022 om 19:01
Biedingen (3)
JanWa
04 dec. / 17:30
€ 290
amoone
04 dec. / 17:17
€ 270
JanWa
02 dec. / 17:44
€ 250