Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld .

Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld . kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld . kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld . kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld . kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld . kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld . kopen? Bied vanaf 425!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met olieverf en oostindische inkt op canvas doek .
Afmetingen : 24 cm x 30 cm .
Voorstelling : Het symbool van de onschuld .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (64)

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
198 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
30 cm
24 cm
Sluit over 1d 2u 14m 40s
Openingsbod€ 425
ObjectlocatieOirschot,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:25-01-2023 om 20:11
Eindtijd:01-02-2023 om 19:38