Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk

Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 319!
Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 319!Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 319!Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 319!Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 319!Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 319!Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 319!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen108 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Heyboer (1924-2005)
Kleurenets op geschept papier met hahnemuhle watermerk
Gesigneerd + guldenafdruk
Afmetingen papier : 108cm x 78cm
Status : Goed, niet gelijst

Over hemzelf:
Vele werken van zijn hand zijn aangekocht door internationaal bekende musea in Europa en Amerika, zoals Museum of Modern Art (MoMA) in New York, het Haags Gemeentemuseum, het Amsterdams Stedelijk Museum, Museum van Bommel en van Dam, SFMoMA in San Francisco, The New Orleans Museum of Art, Museum of Fine Arts in Boston, British Museum en Tate Gallery in Londen, Haifa Museum of Art in Israel, MuHKA in Antwerpen, Ohara Museum of Art in Japan, en vele andere musea in binnen en buitenland.
Anton Heyboer is een van de beste naoorlogse kunstenaars van Nederland, maar zijn werk is betaalbaar gebleven. Hij wilde dat zijn kunst voor iedereen bereikbaar was.

Het werk is in goede staat.

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (59)
Geplaatst door  JBK
FA. (21 )

411 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
78 cm
108 cm
Sluit over 2d 5u 55m 41s
Openingsbod€ 319
ObjectlocatieMaarssen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:21-11-2022 om 15:45
Eindtijd:04-12-2022 om 20:12