Anton Heyboer - Laat de zon in je hart nooit ondergaan - Verkocht

Anton Heyboer - Laat de zon in je hart nooit ondergaan kopen? Bied vanaf 25!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1995
DragerGlas
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Anton Heyboer- laat de zon in je hart nooit ondergaan
1995

Goede conditie

Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-03-2020 om 16:06
Eindtijd:06-03-2020 om 22:41
Biedingen (2)
Leogroenewegen
06 mrt. / 14:06
€ 30
Maarten916
05 mrt. / 23:17
€ 25