Iedere maandag een Special
Bernard Vercruyce - Handgesigneerde lithografie: Le Ballon
Corneille - Auvers sur Oise : De Van-Gogh kerk Ingelijste litho met Studio stempel
Harry de Jager - Onbekend
Corneille - De kus aan de vogel, 1972