Anton Heyboer: naakt gemengde techniek uit 2004

Dit item heeft nog geen afbeeldingen.

Anton Heyboer

Geplaatst door  ArtRoof

2 verkochte items
  • Anton Heyboer

Ingelijst werk gemengde techniek (olie, klei, verf) van Anton Heyboer. De afmeting is 72x44x3 cm. Op de voorkant gesigneerd op de achterkant een persoonlijke noot van de kunstenaar.

Anton Heyboer

Geplaatst door  ArtRoof

2 verkochte items

Starttijd:18-04-2013 om 13:17
Eindtijd:23-04-2013 om 13:17
Openingsbod€ 850
ObjectlocatieNederland