Anton Heyboer - Oermoeder - Verkocht

Anton Heyboer - Oermoeder kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer - Oermoeder kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - Oermoeder kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - Oermoeder kopen? Bied vanaf 225!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 77 cm (h x b)
Lijst75 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Anton Heyboer - op geschept papier - in uitstekende staat - ingelijst in hoge kwaliteitskaderSuper mooi werk!

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (60)
Geplaatst door  Snuffel70
FA. (9)

111 verkochte items
83 cm
75 cm
77 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 180,00
Starttijd:21-07-2019 om 08:34
Eindtijd:08-08-2019 om 07:05
remco1970
07 aug. / 16:28
€ 180