Oliekrijt op papier van Anton Heyboer. Titel: zonder titel. Jaar: 1984. Afmetingen blad: H78.5 x b107cm. Afmetingen voorstelling: H65 x b97cm. Het werk is midden onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild. Herkomst collectie J. Buitenhuis.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs
Buitenhuis was de beste vriend van Anton Heyboer. „Heyboer was een soort broer voor mij”, liet hij in 2011 optekenen in deze krant. „’Jaap, zei hij’, ’we zijn vrienden voor het leven’. En dat was ook zo.” In de loop van de vriendschap kreeg de aannemer veel werken van de markante kunstschilder uit Den Ilp, die in 2005 overleed.