Anton Heyboer, snelle verfschets kip - Verkocht

Anton Heyboer, snelle verfschets kip kopen? Bied vanaf 25!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel

Originele schets van Anton Heyboer, in "gouden" lijst  formaat 52 x 43 cm

Dit item is verkocht voor 61,00
Starttijd:22-11-2016 om 19:36
Eindtijd:06-12-2016 om 19:41
Biedingen (8)
ostalora
06 dec. / 19:35
€ 61
My_art
02 dec. / 22:21
€ 56
ceesov
01 dec. / 18:04
€ 51
sonicangel
28 nov. / 19:57
€ 46
ceesvandergriend
28 nov. / 19:57
€ 41
sonicangel
28 nov. / 19:56
€ 35
ceesvandergriend
28 nov. / 19:56
€ 30
sonicangel
24 nov. / 00:17
€ 25