FA. (3)

Anton Heyboer - Spiraal met Kruis

Anton Heyboer - Spiraal met Kruis kopen? Bied vanaf 475!
Anton Heyboer - Spiraal met Kruis kopen? Bied vanaf 475!Anton Heyboer - Spiraal met Kruis kopen? Bied vanaf 475!Anton Heyboer - Spiraal met Kruis kopen? Bied vanaf 475!Anton Heyboer - Spiraal met Kruis kopen? Bied vanaf 475!Anton Heyboer - Spiraal met Kruis kopen? Bied vanaf 475!

Geplaatst door  GeNeSiSDnl

Lid sinds 2019
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1961
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9
Ter bieding, een ets van Anton Heyboer uit 1961. De ets is voorzien van een signature in de rechter onderhoek. In de linker onderhoek staat “eigen druk” voorzien van een afdruk van een gulden.

De afmeting papier is 60x64 cm, de afdruk 48x55 cm. De ets is gedrukt op Van Gelder papier, te zien aan het watermerk. De conditie is in onberispelijke staat en heeft in 2017 een verzekeringswaarde van 825,- euro gekregen.

De ets kan tegen meerprijs worden verzonden waarbij de risico’s voor de koper zijn!

Artiest: Anton Heyboer
Jaar: 1961
Techniek: Ets
Gesigneerd: Ja
Oplage: 1/9
Papier: Van Gelder

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(93)
Geplaatst door  GeNeSiSDnl

Lid sinds 2019
0 verkochte items
60 cm
64 cm
Starttijd:12-05-2022 om 09:04
Eindtijd:19-05-2022 om 22:03
Openingsbod€ 475
ObjectlocatieMierlo, Nederland
VerzendingWereldwijd