Anton Heyboer - Vier vrouwen. Sierlijke kleurige schildering . - Verkocht

Anton Heyboer - Vier vrouwen. Sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer - Vier vrouwen. Sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - Vier vrouwen. Sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - Vier vrouwen. Sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - Vier vrouwen. Sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - Vier vrouwen. Sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - Vier vrouwen. Sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 400!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en oostindische inkt op Hahnemühle papier .
Afmetingen : 78 cm x 108 cm .
Voorstelling : Vier vrouwen .
Conditie : Als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (58)
Geplaatst door  knubben
FA. (6 )

Lid sinds 2020
190 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
108 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-02-2020 om 15:01
Eindtijd:29-02-2020 om 20:53
SD1968
29 feb. / 20:28
€ 400