Anton Heyboer - Vijf vrouwen, ets (groot) - Verkocht

Anton Heyboer - Vijf vrouwen, ets (groot) kopen? Bied vanaf 195!
Anton Heyboer - Vijf vrouwen, ets (groot) kopen? Bied vanaf 195!Anton Heyboer - Vijf vrouwen, ets (groot) kopen? Bied vanaf 195!Anton Heyboer - Vijf vrouwen, ets (groot) kopen? Bied vanaf 195!Anton Heyboer - Vijf vrouwen, ets (groot) kopen? Bied vanaf 195!Anton Heyboer - Vijf vrouwen, ets (groot) kopen? Bied vanaf 195!Anton Heyboer - Vijf vrouwen, ets (groot) kopen? Bied vanaf 195!Anton Heyboer - Vijf vrouwen, ets (groot) kopen? Bied vanaf 195!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Groot, karakteristiek werk van Anton Heyboer uit 1980.  Ets op papier met watermerk Van Gelder & Zonen, tweemaal gesigneerd en gedateerd (juni 1980) in inkt en met rode guldenstempels, in de plaat nogmaals gesigneerd en gedateerd (mei 1980).  In zeer goede conditie.  Herkomst: de nalatenschap van Jaap Buitenhuis, één van de beste vrienden van Anton Heyboer.

Afmetingen: 100cm x 64cm (blad), 100cm x 62cm (beeld)

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (67)

Geplaatst door  Rosser
FA. (180)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (226)
100 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 17:41
Eindtijd:06-03-2020 om 21:05
stuurboord01
03 mrt. / 12:02
€ 195