Anton Heyboer - Vinkevener

Anton Heyboer - Vinkevener kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer - Vinkevener kopen? Bied vanaf 175!Anton Heyboer - Vinkevener kopen? Bied vanaf 175!Anton Heyboer - Vinkevener kopen? Bied vanaf 175!Anton Heyboer - Vinkevener kopen? Bied vanaf 175!Anton Heyboer - Vinkevener kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  marcelk

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anton Heyboer (1924-2005)

Prachtig werk van Anton Heyboer, een Vinkevener in het blauw. Met de kenmerkende afdruk op voor- en achterkant doordat Heyboer vaak werken opstapelde om te laten drogen. Geïnspireerd op de periode waarin Heyboer tijdens de 2e wereldoorlog zat ondergedoken in Vinkeveen. Afmetingen 80 x 110 cm. Zo op te hangen, hoeft niet ingelijst te worden.

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  marcelk

Lid sinds 2017
verkochte items
Starttijd:13-09-2017 om 14:23
Eindtijd:27-09-2017 om 14:23
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieAlmere, Nederland