Anton Heyboer - Zwarte Madonna

Anton Heyboer - Zwarte Madonna kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Anton Heyboer - Zwarte Madonna kopen? Bied vanaf 175!Anton Heyboer - Zwarte Madonna kopen? Bied vanaf 175!Anton Heyboer - Zwarte Madonna kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  HArt

6 verkochte items
  • Anton Heyboer (1924-2005)

Unieke handgesigneerde gouache van Anton Heyboer getiteld 'zwarte Madonna', volgens opgave van Anton uit 1963. In 1979 bij hem in Den Ilp gekocht. Eenvoudig ingelijst. Formaat gouache 41 x 32 cm, met lijst 51 x 41 cm. Op de foto's, met name 2 en 3, komen de kleuren niet goed over. In werkelijkheid zijn de kleuren wat donkerder/groener.

Dit item is verkocht voor 175,00

Starttijd:31-01-2015 om 12:25
Eindtijd:08-02-2015 om 12:25

15833
8 feb. / 11:57
€ 175