Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Jaartal | 1968 |
Techniek | Acryl |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 64 cm (h x b) |
Incl. lijst | 82 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Iets `golvend` in de lijst door het karton waar het werk op is geplakt (alleen de hoeken) Niet storend wat ons betreft en eenvoudig op te lossen door het werk op een andere ondergrond te plakken indien gewenst. Wij hebben er voor gekozen het werk in zijn totaliteit origineel te laten. | |
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 27-2-2023 om 15:49 |
Eindtijd | 8-4-2023 om 14:21 |