Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jaartal | 1967 |
Techniek | Acryl |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Antonius (Anton) Lukas Maria Lutgerink, geboren 26-03-1930 in Tilburg en overleden 22-01-2012 in Rotterdam, schilder en etser.
Hij gebruikte als pseudoniem “Dartel”.
Plaats van werkzaamheid: Rotterdam, Amsterdam, Milaan en Frankrijk.
Literatuur: Scheen 1969-1970. | |||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 7-3-2022 om 10:35 |
Eindtijd | 15-3-2022 om 22:05 |