Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Gouache |
Drager | Papier |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een grote ingelijste gouache uit 1980 van de Nederlandse kunstenaar Anton Lutgerink (1930-2012), getiteld: “Vroege ochtend”.
-Gesigneerd met zijn pseudoniem “Dartel”, gedateerd en ingelijst in een houten baklijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 63 x 88 cm. Beeld, 40 x 45 cm.
-Herlomst: Uit een bedrijfscollectie. Het werk is aangekocht vanuit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd.
-Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Antonius (Anton) Lukas Maria Lutgerink, geboren 26-03-1930 in Tilburg en overleden 22-01-2012 in Rotterdam, schilder en etser.
Hij gebruikte als pseudoniem “Dartel”.
Plaats van werkzaamheid: Rotterdam, Amsterdam, Milaan en Frankrijk.
Literatuur: Scheen 1969-1970.
Afhandeling:
LET OP A.U.B.:
-Het ingelijste werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-U kunt ook gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers”.
(zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”). Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers: € 43,50.
-Het werk kan eventueel ZONDER LIJST aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro. Wordt verzonden zonder lijst.
Naar België: 18,50 euro. Wordt verzonden zonder lijst.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| ||
Garantie | |||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 27-4-2019 om 9:48 |
Eindtijd | 10-5-2019 om 20:45 |