Anton Martineau: Aquarel en Krijt, Fantasiefiguren (Groot)

Anton Martineau: Aquarel en Krijt, Fantasiefiguren (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 100,00

Anton Martineau: Aquarel en Krijt, Fantasiefiguren (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Anton Martineau: Aquarel en Krijt, Fantasiefiguren (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Anton Martineau: Aquarel en Krijt, Fantasiefiguren (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Anton Martineau: Aquarel en Krijt, Fantasiefiguren (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Anton Martineau: Aquarel en Krijt, Fantasiefiguren (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Anton Martineau: Aquarel en Krijt, Fantasiefiguren (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37072 verkochte items
Alle items van deze verkoper (275)
  • Anton Martineau (1926-2017)
TypeTekening / Aquarel

Titel: Fantasiefiguren
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen blad: 70 cm x 100 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Aquarel en Krijt op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat. (met punaisegaatjes in de hoeken en op enkele plekken een beetje smoezelig)

Administratieve code:

QQSCH

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:16-04-2018 om 16:29
Eindtijd:29-04-2018 om 16:29

RVZ1
29 apr. / 12:17
€ 100