FA. (4)

Anton Martineau - Aquarel vrouw - 70x100

Anton Martineau - Aquarel vrouw - 70x100 kopen? Bied vanaf 250!
Anton Martineau - Aquarel vrouw - 70x100 kopen? Bied vanaf 250!Anton Martineau - Aquarel vrouw - 70x100 kopen? Bied vanaf 250!Anton Martineau - Aquarel vrouw - 70x100 kopen? Bied vanaf 250!Anton Martineau - Aquarel vrouw - 70x100 kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Gianluca
FA. (2)

Lid sinds 2017
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Anton Martineau (1926-2017)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uniek werk van Anton Martineau (1926-2017)
In zeer goede staat, aquareltekening geaccentueerd met houtskool.

Anton Martineau kent de Amsterdamse Wallen als zijn broekzak. Hij werd er in 1926 geboren als zoon van een huisschilder. Zijn moeder was helderziende en rekende onder meer de meisjes van plezier uit de buurt tot haar clientèle.

De verwantschap van Martineau met de Cobra-schilders en vooral met Lucebert is zichtbaar, maar Martineau besteedt meer aandacht aan details, aan de rand van een panty of een schouderbandje. Ook Karel Appel, Corneille, Jan Sierhuis en dichter Gerrit Kouwenaar waren goede vrienden van Anton.

Anton Martineau (1926-2017)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  Gianluca
FA. (2)

Lid sinds 2017
4 verkochte items
70 cm
100 cm
Starttijd:21-06-2022 om 17:41
Eindtijd:30-06-2022 om 22:45
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland