Anton Martineau - Don Olivares

Anton Martineau - Don Olivares kopen? Bied vanaf 200!
Anton Martineau - Don Olivares kopen? Bied vanaf 200!Anton Martineau - Don Olivares kopen? Bied vanaf 200!Anton Martineau - Don Olivares kopen? Bied vanaf 200!
  • Anton Martineau (1926-2017)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst99 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige ingelijste tekening ‘ don Olivares’  geïnspireerd door de Spaanse adel
Op zijn ‘Martineaus’ in Cobra-stijl opgetekend.

Anton Martineau (1926-2017)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Amsterdam2022
FA. (1)

Lid sinds 2019
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
78 cm
99 cm
50 cm
70 cm
Starttijd:07-04-2022 om 12:53
Eindtijd:14-04-2022 om 19:40
Openingsbod € 200
Objectlocatienader te bepalen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie