Anton Martineau - Liefdespaar

Anton Martineau - Liefdespaar kopen? Bied vanaf 2150!
  • Anton Martineau (1926-2017)
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen170 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel werk olieverf op doek. Geliefd werk van Martineau.

Anton Martineau (1926-2017)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Jerrel146

Lid sinds 2022
0 verkochte items
130 cm
170 cm
Starttijd:12-03-2022 om 14:40
Eindtijd:26-03-2022 om 21:37
Openingsbod € 2150
ObjectlocatieAalsmeer , Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie