Anton Martineau - Olieverf op doek - Mooi ingelijst. - Verkocht

Anton Martineau - Olieverf op doek - Mooi ingelijst. kopen? Bied vanaf 580!

Verkoopprijs: € 667,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Martineau - Olieverf op doek - Mooi ingelijst. kopen? Bied vanaf 580!Anton Martineau - Olieverf op doek - Mooi ingelijst. kopen? Bied vanaf 580!Anton Martineau - Olieverf op doek - Mooi ingelijst. kopen? Bied vanaf 580!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
667 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Anton Martineau (1926-2017)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Lijst76 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai schilderij van de  Amsterdamse kunstenaar Anton Martineau. mooie frisse kleuren en voorzien van een brede zwarte baklijst. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd.

Kunstenaar: Anton Martineau
Techniek:  Olieverf op canvas
Oplage: Unica
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 60 x 80 cm
Afmeting blad (HxB): 76 x 96 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Goed

Zowel het werk als de lijst zijn in zeer goede staat.

Anton Martineau (1926-2017)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
667 verkochte items
96 cm
76 cm
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 667,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-12-2020 om 17:58
Eindtijd:21-12-2020 om 20:38
Easyme
19 dec. / 19:04
€ 580