Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Houtskool |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 63 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Lijs heeft gebruikssporen | |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Oude Wetering, Nederland |
Starttijd | 23-6-2022 om 23:40 |
Eindtijd | 22-7-2022 om 10:30 |