Anton Martineau - Stilleven, litho

Anton Martineau - Stilleven, litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Martineau - Stilleven, litho kopen? Bied vanaf 1!Anton Martineau - Stilleven, litho kopen? Bied vanaf 1!Anton Martineau - Stilleven, litho kopen? Bied vanaf 1!Anton Martineau - Stilleven, litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Anton Martineau (1926-2017)
Jaartal1998
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Karakteristiek werk van Anton Martineau, uitgegeven door het CoBrA museum ter gelegenheid van een overzichtstentoonstelling in 1999.  Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘98) en genummerd (37/100). In mint conditie.

Afmetingen: 56cm x 45cm

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-03-2020 om 00:00
Eindtijd:13-04-2020 om 19:20

Biedingen (6):

Poels7
13 apr. / 17:09
€ 15
wimbras
13 apr. / 11:12
€ 10
Freek51
13 apr. / 11:12
€ 10
wimbras
13 apr. / 09:34
€ 5
WesleyBrandt
12 apr. / 23:19
€ 3
PvdLinden
5 apr. / 18:18
€ 1