Anton Martineau - Zonder titel (gemengde techniek op papier) - Verkocht

Anton Martineau - Zonder titel (gemengde techniek op papier) kopen? Bied vanaf 225!
Anton Martineau - Zonder titel (gemengde techniek op papier) kopen? Bied vanaf 225!Anton Martineau - Zonder titel (gemengde techniek op papier) kopen? Bied vanaf 225!Anton Martineau - Zonder titel (gemengde techniek op papier) kopen? Bied vanaf 225!
  • Anton Martineau (1926-2017)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen48.5 cm x 63 cm (h x b)
Lijst62.5 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi origineel werk van Anton Martineau. Zeer mooi van kleur en in zeer goede conditie.  Het werk is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd.

In zijn werk speelt de spontane tekenkunst een belangrijke rol. Onderwerpen zijn, op de eerste plaats: de mens, dansende paren, tango, erotiek, dramatiek van de liefde en de dood, vreugde en angst, absurde portretten en stillevens. Zijn lyrische stijl werd soms gerekend tot de internationale nieuwe figuratie maar vertoont ook verwantschap met het expressionisme van Cobra en Lucebert. Hij was dan ook bevriend met Karel Appel, Corneille en de dichter Gerrit Kouwenaar en met Jan Sierhuis. Vanwege zijn wens een geheel eigen weg te volgen zocht hij geen nauwe aansluiting bij Cobra.

Het werk is in zeer goede staat. de lijst heeft wat gebruikssporen.

Anton Martineau (1926-2017)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (31)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
696 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
77 cm
62.5 cm
63 cm
48.5 cm
Dit item is verkocht voor 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-07-2020 om 08:19
Eindtijd:13-07-2020 om 20:21
Petz
13 jul. / 20:15
€ 225