Wim Buitendijk - Landschap zeefdruk Prent 190
Corneille - “La femme allongée et l’oiseau jaune”
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1887.
Beeldmaat 21 x 11,8 cm. Bladmaat 37 x 27 cm. Losbladig.
Uitgegeven in de Portefeuille van de Nederlandsche Etsclub.
Anton Mauve is geboren te Zaandam in 1838 en overleden te Arnhem in 1888.
Starttijd | 30-9-2015 om 20:37 |
Eindtijd | 8-10-2015 om 19:37 |