In opdracht geveild:
(20-20-1)
Ets van Anton Mauve. In oude lijst. Leuk werk.
Titel: Paard en wagen
Jaartal: 19e eeuws
Afmetingen: 17cm x 20cm
Afmetingen Lijst: 32cm x 38cm
Gesigneerd: In de druk.
Ingelijst: Ja
Conditie: Goed
Het werk is in zeer goede staat, echter heeft 2 witte vlekjes. Op bruin papier gedrukt.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Dit werk kan verzonden worden in een pakket. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: